Lohusa Pijama Takımı

Doğum sonrasında rahatlık için tercih edilebilecek yatak kıyafetleri gecelikler ve pijama takımlarıdır. Doğum yaptıktan sonra eski kıyafetleri üzerinize olmayacağı için en az 3-4 adet gecelik ve pijama gereklidir. Bu dönemde sık sık kıyafetinizi değiştirmeniz gerekebileceği için çamaşırların bol olması sizi sürekli kıyafet yıkamaktan kurtaracaktır.

Lohusa pijama takımı ve gecelikleri normal doğum yapanlar için tavsiye edilmektedir. Ameliyatla doğum yapanlar için ise en az bir tane lohusa geceliği gerekiyor. Doğum sonrasında sancılar sebebiyle kıyafetlerle uğraşmak zorluk çıkartmaktadır. Rahat lohusa pijamaları ve gecelikleri ile bu hassas dönemi kolayca atlatabilirsiniz.

Normal pijama takımı yerine lohusa pijama takımı almak doğumdan sonra bebeği kolayca emzirebilme imkânı vermektedir. Emzirme bölümü olan lohusa pijamaları bebeğin emzirilmesi için kıyafetleri sıyırmaya gerek duymuyor. Bu dönemde sık sık bebeği emzirmeniz gerekir önden düğmeli lohusa pijamaları ile rahatlıkla emzirme imkânı elde edebilirsiniz. Lohusa pijama markalarının online satış imkânı ile internetten en güzel lohusa pijama takımlarını satın alabilirsiniz. Lohusa pijama takımı online satış ve kapıda ödeme imkânı ile güvenli alışveriş sunmaktadır.

Bütün hamile ve lohusa ürünlerinde olduğu gibi lohusa gecelikleri de mağazalarda uçuk fiyatlara satılmaktır. Hâlbuki kısa bir dönem kullanılacak olan bu kıyafetlerin daha uygun olması gerekir. Ucuz lohusa pijama takımı almak için mağazalar yerine internetten sipariş yöntemi çok daha uygun fiyata giyinebilmenizi sağlayacaktır. Lohusa pijama takımı yazlık ve kışlık modelleri ile doğum zamanınıza göre seçebileceğiniz onlarca modelle birlikte internet sitemizde sizlere sunulmaktadır.

Lohusa pijaması nereden alınır diye düşünmeye gerek kalmadan internetten kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız lohusa pijamalarını 14 gün içinde koşulsuz olarak iade etme imkânı ile en güzel pijamayı bulabilirsiniz. Lohusa pijaması fiyatları mağaza fiyatlarından çok daha uygun fiyatlarla web sitemizde satılmaktadır. Ucuz lohusa pijaması almak için online sipariş ya da telefonla sipariş yöntemini kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat aktif olan çağrı merkezimizde her türlü soru, istek ve şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Lohusa pijaması satın alırken bebeğin cinsiyetine göre renk seçerseniz daha şık ve uyumlu olabilirsiniz.

 

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.