Lohusa Gecelik Modelleri

Şık lohusa gecelikleri doğum sonrası yeni anne olmuş hanımlar için en rahat yatak kıyafetlerinden birsidir. Pijamalardan daha kullanışlı ve şık olması doğum sonrası için rahatlık sağlar. Pijamaların lastikli kısımları yeni doğum yapan kadınlar için rahatsız edici olacaktır. Doğum yaptıktan sonra alınan kiloların verilmesi uzun sürmektedir, bu dönemde kilo değişimleri için en uygun kıyafet de gecelik olacaktır.

Lohusa gecelik modelleri emzirme bölümü ile anne ile bebek arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmektedir. Rahat rahat emzirme sağlayan tasarımı ile kolaylıkla bebeği emzirmek mümkün olmaktadır. Lohusa gecelik takımları seçiminde renk uyumu bebeğin cinsiyetine göre yapıldığında anne bebek kombini ile güzel bir görünüm elde edilebilir. Lohusa gecelik modelleri ve fiyatları kaliteye ve markaya göre değişmekle birlikte en uygun fiyatlarla internet mağazamızda satışla sunulmuştur. Lohusa gecelik markaları arasından en kaliteli ve sağlıklı modeller özenle seçilmiş ve sizler için hazırlanmıştır. Lohusa gecelikleri hamilelik ve doğum sonrasında ciddi değişimler geçiren kadın hormonlarının sebebiyle ortaya çıkan terlemeyi emerek dışarı atmaktadır.

Büyük beden lohusa gecelikleri fiziğine uygun gecelik bulamayan hanımlar için internet mağazamızda satışa sunulmuştur. Büyük beden lohusa gecelik modelleri en şık tasarımlarıyla rahatlığın ve şıklığın simgesi haline gelmiştir. Lohusa gecelik takımları doğum sonrasında hastaneden itibaren kullanılması gereken çamaşırlardandır. Doğum sonrası için en az iki tane gecelik yeterli olacaktır, pijamalardan daha kullanışlı olması sebebiyle hemşirelerin de tavsiyesi gecelik kullanımıdır. Özellikle ameliyatla doğum yapan kadınlar için gecelik zorunludur, normal doğum yapanlar için de rahatlık sağlaması açısından lohusa gecelikleri uygundur.

Lohusa gecelikleri en ucuz fiyatlarla internetten sipariş ile en güzel modelleri alabileceğiniz sitemizde satılmaktadır. Lohusa gecelik modelleri diğer bütün hamile ve lohusa kıyafetleri gibi aşırı pahalıdır. Kısa bir dönem kullanılacak bu kıyafetleri çok daha uygun fiyata satın almak için internet sitemizdeki fiyatları kıyaslayabilirsiniz. Mağaza fiyatlarından çok daha uygun olarak satın alabileceğiniz gecelikleri kapıda ödeme ile güvenli olarak satın alabilirsiniz. Mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan en şık lohusa geceliklerini birkaç tıklama ile satın alma fırsatı sizler için hazırlanmıştır.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.