Lohusa

Anne adaylarının en çok merak ettiği sorulardan birisi doğum öncesi alışveriş için pijama mı yoksa gecelik mi alınmasıdır. Hangisi daha rahat olur, hangisini almak gerekir gibi soruları tecrübeli annelerden öğrendik.

Doğum sonrasında bir anda kilolarınızdan kurtulup eski kıyafetlerinizin içine sığamayacağınız için lohusa pijaması ya da lohusa gecelikleri tercih etmek gerekiyor. Klasik kesim pijama ve gecelikler bu dönemde kullanılmaya uygun değildir. Lohusa kıyafetleri emzirmeyi kolaylaştırması için önden düğmeli ya da kapaklı modellerden oluşmaktadır. Lohusa pijaması mı yok lohusa geceliği mi tercih edilmeli sorusu ise değişkendir. Ameliyatla doğum yapacaklar için en az bir tane lohusa geceliği şart. Doğum sonrası pijamaların lastikli yapısı ve giyip çıkartılması dezavantaj yaratmaktadır. Hemşirelerin tavsiyesi de gecelikten yana olmaktadır. Sancılı dönemi atlattıktan sonra gecelikle rahat edemeyenler için lohusa pijamaları uygundur. İlk dönemlerde özellikle tuvalette pijamayı indirip yukarı çekmek zorluk yaratmaktadır.

Genel olarak doğum alışverişi için birkaç tane lohusa geceliği ve pijama alınır. Rahatlığa göre farklı farklı giyilir. Ne olursa olsun en az birer tane gecelik ve pijama almak gerekir. Daha fazlasını almak ise yıkamayla uğraşmamak için sık sık kıyafet değiştirme imkânı sağlayacaktır. Lohusa gecelikleri ve lohusa pijamaları alırken en ucuz modelleri almak mantıklı olacaktır. Kısa bir dönem kullanılacak olan bu kıyafetler genelde mağazalarda çok pahalı satılmaktadır. En ucuz fiyata lohusa kıyafetleri satın almak için internetten online satış imkânından faydalanmak gerekir.

En kaliteli iç çamaşırı markalarından seçilen lohusa pijamaları ve lohusa gecelikleri en ucuz fiyatlara sizlere sunulmaktadır. Kapıda ödemeli sipariş imkânı sayesinde güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartsız alışveriş yöntemi ile satın altığınız kıyafetler kapınıza gelene kadar ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Satın aldığınız lohusa geceliği ya da lohusa pijaması kapınıza geldiğinde ödemesini ister nakit ister kartla yaparak satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo, indirim, taksit gibi fırsatlarla en güzel lohusa kıyafetlerini internet mağazamızda bulabilirsiniz. 14 gün içinde beğenmediğiniz ürünü iade ederek paranızı geri alabilir ya da farklı lohusa pijamaları ve lohusa gecelikleri satın alabilirsiniz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.