Gecelikler

Anne adayların ve yeni annelerin bu hassas dönemlerinde vücudunda meydana gelen değişimler sonucunda iç çamaşırı seçimi ve kullanımı zorlaşmaktadır. Hamile ve lohusa kadınların günbegün değişen vücut ölçüleri giyebilecek kıyafet bulmakta zorluk yaratmaktadır. Bu sorunları göz önünde bulunduran iç giyim markaları ve tasarımcıların yapmış olduğu çalışmalar ile farklı gecelik modelleri tasarlanmıştır.

Lohusa kadınlar için emzirmeye uygun gecelik modelleri ile bebeğinizi kolayca emzirebilirsiniz. Emzirme sütyeni ve toparlayıcı korseler ile doğum sonrası için uygun iç çamaşırları fiziğinizi korumanıza ve toparlamanıza yardımcı olur. Hamile taytları, hamile külotlu çorapları, hamile elbiseleri hamile sütyenleri ve hamile külotları bu özel dönemde sizlere yardımcı olacaktır. Sürekli değişen vücut ölçüleri bu tür özel tasarımlı kıyafetler kullanılmadığında kalıcı deformasyona sebep olabilir.

İç giyimde lider firmaların özel hazırladığı hamile defilelerini inceleyerek yerel ya da internet mağazalarımdan sipariş vererek bu özel giyim ürünlerini satın alabilirsiniz. lohusa hanımlar için bebeğinizle uyumlu renklerde lohusa geceliği tercihi şıklığınıza şıklık katacaktır.

Doğum öncesi ve sonrasında mutlaka en az birkaç tane gecelik takımı ihtiyacınız olacaktır. En azından doğumun son ve ilk dönemlerinde büyük bir kolaylık ve rahatlık için kenarda geceliğiniz olmalıdır.

Hamile ve lohusa gecelikleri genellikle pamuklu yani penye gecelikler sağlıklı ve kullanışlıdır. Saten hamile gecelikleri olsa da günlük kullanıma pek uygun değildir. Saten ve ipek gecelik modellerini hamilelik haricinde giymek daha iyi olacaktır. Penye gecelikler ise tam anne ve anne adaylarına göredir. Lohusa gecelikleri emzirmeyi kolaylaştırıcı bölümleri ile çok büyük kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Uygun fiyatlı hoş ve rahat bir gecelik takımı bu dönemde yardımcınız olacaktır.

Gecelik takımı alırken renk seçimini bebeğinizin cinsiyetine uygun yapmanız, anne ve bebek olarak güzel bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. İkili üçlü hamile gecelik takımı almanız daha rahat ve hoş olacaktır. Tek renk yerine beyaz pembe veya beyaz mavi gecelikler daha şık görünmektedir.

Pijama gibi beli sıkmaması, rahat tuvalet imkânı, kadınsı görünüşü ve rahat yapısı ile gecelik takımı hayatın her anında kullanılabilecek uyku giysilerindendir. Tişört pijama gibi takımlarla dolaşmak eşinizin size olan ilgisini azaltacaktır. Her erkek gerçek bir kadınla birlikte olmak ister. Ortalıkta erkek gibi kıyafetlerle ve paspal dolaşan bir kadın hiçbir erkeğe çekici gelmeyecektir.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.