Emzirme Sütyeni

Doğum çantası hazırlanırken alınacaklar listesinde emzirme sütyenleri de olmalıdır. Emzirme atleti ve emzirme sütyeni doğum sonrasında annelerin en büyük yardımcı olmaktadır. Emzirmeye büyük bir kolaylık sağlamasının yanı sıra göğüslerin formunu kaybetmemesi için önemlidir.

Anne adayları için emzirme sütyeni tavsiye edilmesi tecrübeli annelerin emzirme sütyeninin rahatlığını görmesi ile mümkün olmaktadır. Özellikle yeni doğum yapıldığında bebek bakmaya gelen birçok misafir olması ve bu dönemde sık sık bebeğin emzirilmesi gerektiği için emzirme zor olmaktadır. Çıtçıtlı ve kapakçıklı emzirme sütyenleri emzirmeyi kolaylaştırması ile kullanışlı ve hoş durmaktadır. Herkesin yanında bebeği rahat rahat emzirebilmek, süt salınımını arttırması ve göğüslerin rahatlığı açısından emzirme döneminde doktorların tavsiyesi de emzirme sütyenlerinden yana olmaktadır.

Destekli emzirme sütyeni, silikonlu emzirme sütyeni ve balenli emzirme sütyeni gibi birçok modelde emzirme sütyeni bulunabilmektedir. En az bir tane emzirme sütyeni alıp denemek faydalı olacaktır. Emzirme sütyenini gereksiz olarak düşünen kadınlar için göğüslerin formunu kaybedileceği hatırlatılmalıdır. Göğsün hepsini açmaya gerek kalmadan ya da sütyeni sıyırmaya gerek olmadan rahat rahat emzirme sağlayan emzirme sütyenleri bir beden büyük tercih edilebilir. Göğüsler sütle dolacağı için büyük beden sütyen tercihi daha uygun olur.

Emzirme sütyeni en ucuz modelleri ile internet mağazamızda satışa sunulmuştur. En kaliteli markaların çok şık emzirme sütyenleri kadınların kullanmaktan en çok memnun olduğu modellerden seçilmiştir. Emzirme sütyeni alırken kaliteli markaları tercih etmek daha büyük rahatlık sağlayacaktır. Göğüsleri tamamen açmak yerine rahat rahat emzirebilmek ve frikik vermemek için en kullanışlı emzirme sütyenlerini internet mağazamızdan satın alabilirsiniz. Mağaza fiyatları çok daha pahalı olduğu için aynı markaya ait iç çamaşırlarını çok daha ucuz fiyata internetten satın alabilirisiniz. Kapıda ödeme imkânı ile emzirme sutyeninin kredi kartı olmadan alışveriş şansı ile güvenli olarak satın alabilirsiniz. En ucuz emzirme sütyenleri için internet sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz kargo, indirim ve taksit gibi fırsatlardan faydalanmak için kampanyaları takip ederek alışveriş yapabilirsiniz. Emzirme sütyeni sütle dolarak hassaslaşmış göğüslerin tahriş olmaması ve rahat etmesine yardımcı olur, tek elle açma imkânı sayesinde bebeğiniz acıktığı anda kolayca emzirme imkânı sağlar.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.