Emzirme Atleti

Doğum sonrasında ihtiyacınız olabilecekler listesinde emzirme atletleri ve emzirme sütyeni olmalıdır. İki üründe de emzirmeyi kolaylaştırma imkânı sayesinde rahatlık kazanılır ve göğüslerin deforme olması engellenmiş olur.

Emzirme atleti kullananlar bebeğin daha kolay e rahat emzirilmesinin yanı sıra göğüslerinin ilerleyen zamanlarda kendisini toparlaması ve deforme olmaması için tercih ediyor. Emzirme atleti tavsiyesi emzirme sutyenlerine göre daha fazla ancak her iki ürünü de alıp denemek daha iyi bir kullanım deneyimi sağlayacaktır. Emzirme atletleri ekstra atlet giyme gereksinimi duymaması, karnı toplaması ve rahatlık bakımından daha çok tercih edilmektedir. Emzirme badisi olarak da bilinen bu atletlerin siyah ve beyaz modelleri tercih edilebilir. Pamuklu ve rahat yapısı sayesinde bebeğinizle aranızdaki bağın güçlü kalması ve rahat emzirme için emzirme badileri yani emzirme atleti kullanabilirsiniz.

Sütyenli emzirme atleti sayesinde hem atlet hem sütyen giymeye gerek olmadan çıtçıtlı emzirme atleti ile rahat rahat bebeğinizi emzirebilirsiniz. Emzirme sütyeni en ucuz fiyatlarla internet sitemizde sizler için sunulmaktadır. En rahat ve kaliteli emzirme atletleri mağaza fiyatlarının çok altında kampanyalı olarak satışa sunulmuştur. En ucuz emzirme atletleri internet sitemizde sizlere sunulmuştur. Kapıda ödeme ve online satış ile emzirme atletlerini güvenli olarak satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme imkânı ile emzirme atleti kapınıza kadar geldikten sonra ödemesini nakit ya da kartla yapabilirsiniz. Kredi kartsız alışveriş fırsatı ile doğum öncesi satın alınması gereken birçok ürünü sayfamızda bulabilirsiniz.

Emzirme sütyenleri ve emzirme atletleri kullanmamak kalabalık ortamlarda emzirmeyi zorlaştırmaktadır. Rahat rahat emzirme için emzirme atleti kullanabilirsiniz. Emzirme atletinin faydalarından birisi de göğüslerin deforme olmamasını sağlamaktır. Sütyenden göğüs sıyrılarak emzirme işlemi zaten sütle dolu olarak hassaslaşmış göğüsleri deforme etmektedir. Doğum sonrası göğüsün tahriş olması ilerleyen dönemlerde göğüslerin kolayca sarkmasını sağlar. Ünlü isimlerin formunu korumak için doğum sonrasında emzirme atletleri, sıkılaştırma korseleri ve toparlayıcı külotlar giydiğini biliyoruz. Fiziğinizi korumak için emzirme atleti kullanmak faydalı olacaktır. Mağaza fiyatları az bulunması sebebiyle oldukça pahalı olan emzirme atletleri internet sitemizde çok daha ucuza satışa sunulmuştur.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.