Hamilelikte gecelik mi yoksa pijama mı?

Hamilelikte gecelik mi yoksa pijama mı?

Anne adaylarının aklından geçen sorulardan birisi de hamilelik döneminde “hamile gecelik takımları mı yoksa hamile pijama takımları mı daha rahat ve kullanışlı olur?” sorusudur. Hamile ve lohusa gecelik pijama takımları en ucuz fiyatlarla internet sitemizde satılmaktadır.

2118Pijama takımları günlük yaşantıda daha rahat olsa da aslında gecelikler daha şık ve çekici durmaktadır. Kadını daha kadınsı ve dişi gösteren gecelik modelleri evlilikte önemli bir yere sahiptir çünkü erkeğin kadına olan algısını değiştirmektedir. Şık gecelikler ve zarif gecelik takımları ucuz fiyatlarla internet mağazalarında satılmaktadır. “Hamile gecelikleri mi yoksa hamile pijamaları mı?” sorusuna gelecek olursak pijamalar normalde rahat olsa da hamilelik döneminde hızla değişen hormonlar ve vücut ölçüleri için gecelik tercih etmek daha doğru olur. Özellikle hamileliğin son dönemlerinde tuvalette ya da geceliği giyip çıkarırken daha rahat olacağı için gecelik tercih etmelisiniz. Normal doğum haricinde doğum yapacaksanız gecelik zaten şarttır. En azından bir takım hamile geceliği olmalı ve mutlaka emzirme bölümü olan modellerden olmalıdır. Emzirme bölümü olan geceliklerle bebeğinizi daha kolay emzirebilirsiniz yine bunun yanı sıra emzirme atleti ya da emzirme sütyeni de kullanabilirsiniz.

Hamile gecelikleri, lohusa gecelik takımları, hamile çorapları, hamile taytı, emzirme atletleri gibi birçok hamile iç çamaşırı ve kıyafetini internetten kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. 2017 hamile ve lohusa gecelik gecelikleri stoklarımıza girdi.